Darmowa dostawa od 250zł  Promocja 20% na wybrane produkty
O Fier

Poławiane z dumą

25 lat tradycji. 25 lat doświadczenia. Ogromna sieć kontaktów, niezliczone przyjaźnie. Znamy gastronomię od kuchni (dosłownie). Wierzymy w bezpośredni kontakt z naszymi partnerami, w zaufanie i doświadczenie zdobywane latami. W podstawy etycznego i konkurencyjnego handlu.

W Fier produkujemy ryby i owoce morza wyłącznie najwyższej jakości. Korzystamy tylko z własnych hodowli oraz połowów. Sami zajmujemy się dostarczeniem naszych wyrobów do klientów, dzięki czemu skracamy łańcuch dostaw i mamy pełną kontrolę nad naszym produktem.

Po prostu - dbamy o nasze frutti di mare na każdym etapie.

Nasza wizja

Pragniemy zostać rozpoznani jako producent ryb i owoców morza najwyższej jakości na rynku. Chcemy być w tej kwestii pierwszym wyborem zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Nasza misja

Będziemy promowali świadome spożywanie ryb i owoców morza - chcemy, aby ludzie zwracali uwagę na to, co jedzą oraz skąd dane jedzenie pochodzi. Zrewolucjonizujemy rynek dystrybucji B2B ze względu na unikalne skrócenie łańcucha dostaw.

Dlaczego warto wybrać
ryby i owoce morza
od fier?

  • Posiadamy wyjątkowo szeroką ofertę ryb i owoców morza. Nasze frutti di mare pozyskiwane jest wyłącznie z własnych hodowli oraz połowów. Kontrolujemy jakość na każdym etapie - od hodowli po dostawę.
  • Korzystamy tylko ze sprawdzonych metod produkcyjnych i etycznych metod hodowlanych. Śledzimy trendy w branży, ale czerpiemy z naszego długoletniego, bogatego doświadczenia. Stawiamy na sprawdzone metody.
  • Dostarczamy produkty z zachowaniem najwyższej jakości do lokali gastronomicznych na wielu kontynentach. Nasze produkty cieszą się popularnością i zaufaniem wśród najbardziej wymagających szefów kuchni.
  • Nie korzystamy z usług pośredników. Nasze produkty kupisz tylko u nas (naszych przedstawicieli handlowych). Dzięki temu możesz liczyć na indywidualne podejście i elastyczną ofertę dostosowaną do potrzeb Twojego lokalu i klientów.
  • Nie narzucamy limitów i progów przy składaniu zamówienia! Zawsze dostarczymy Ci tyle, ile w danym momencie potrzebujesz. Przedkładamy jakość i świeżość produktów nad ilość. Nie musisz zamawiać ilości hurtowych, a następnie ich mrozić. Dowieziemy świeże produkty bez względu na wartość Twojego zamówienia.

Dbamy o środowisko!

Wodom mórz i oceanów zawdzięczamy wszystko - z tego względu, jednym z nadrzędnych celów, jaki przyświeca naszej firmie, jest prowadzenie hodowli w zrównoważony sposób.

Posiadamy certyfikaty Global GAP, ASC, MSC, BIO, które potwierdzają nie tylko najwyższą jakość naszych wyrobów oraz bezpieczeństwo żywności, ale i dbałość o środowisko oraz dobrostan zwierząt.

Hołdujemy zasadom Niebieskiej Rewolucji. Nasze praktyki rybackie oparte są na zrównoważonym zarządzaniu zasobami morskimi. Oznacza to, że ilość ryb łowionych nie przekracza zdolności odnowienia się populacji ryb. Chronimy ekosystemy morskie, minimalizując wpływ działalności rybackiej na życie morskie i siedliska.

"Oceany są sercem naszej planety. Nie tylko dostarczają nam pokarmu, ale również regulują klimat i są źródłem zdumiewającej różnorodności życia. Niestety, coraz bardziej narażamy je na zanieczyszczenia, nadmierny połów ryb i utratę siedlisk. Ochrona oceanów to nie tylko kwestia etyki, to kwestia naszego przetrwania." - Sir David Attenborough

GLOBALG.A.P

BIO

ASC

"BIOMSC/

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium